Informācija klientiem

Carnikavas novads

Carnikavas novads

"Pilsētvides serviss" apkalpo Carnikavas novada iedzīvotājus un uzņēmējus kopš 2013. gada 1. augusta. Atbilstoši līgumam, ko noslēdzām ar Carnikavas novada domi, cieto sadzīves atkritumu izvešanu mēs nodrošināsim līdz pat 2018. gada 30. augustam. Maksa par 1 kubikmetra sadzīves atkritumu izvešanu Carnikavas novadā no 2018. gada 01. janvāra ir 9.05 EUR (t. sk. PVN).

Atkritumu apsaimniekošanas princips:

• konteineru sistēma – tiem klientiem, kuri novadā uzturas visu gadu, tiek uzstādīts atkritumu konteiners un nodrošināta atkritumu izvešana visu gadu saskaņā ar grafiku. Konteineram noteiktajās atkritumu izvešanas dienās ir jābūt pieejamam un izstumtam pie savas sētas. Par konteinera pieejamību ir atbildīgs klients. Konteinera uzstādīšanu mēs nodrošinām bez maksas.

• maisu sistēma – novadā tiek nodrošināta speciāli apzīmētu atkritumu maisu tirdzniecība. Atkritumu maisi ir jāiegādājas tiem klientiem, kuri novadā uzturas tikai vasaras sezonā no 1. aprīļa līdz 18. oktobrim. Piepildītie atkritumu maisi ir jāizliek savākšanai pie savas sētas ielas malā dienās, kad saskaņā ar atkritumu izvešanas grafiku tiek nodrošināts pakalpojums. Piepildīto maisu drīkst novietot blakus SIA "Pilsētvides serviss" (var būt apzīmēti ar iepriekšējo uzņēmuma nosaukumu – SIA "Vides pakalpojumu grupa") atkritumu konteineriem tikai konteineru laukumos.

Priecāsimies, ja sniegsiet savu novērtējumu par mūsu darbu, vai ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai, aizpildot klientu apmierinātības anketu!

Aktualitātes novadā

Senākas ziņasJaunākas ziņas

Atkritumu izvešanas grafiks

Pirmdienās:      Kalngale, Eimuri, Mežciems, Garciems, Mežgarciems

Carnikavas daudzdzīvokļu nami ar izvešanu 2 reizes nedēļā

Ceturtdiena:     Garupe, Carnikava, Sautiņi, Laveri

Sestdiena:      Siguļi, Gauja, Lilaste   (Garezeri)

Dalīti vākto atkritumu izvešana notiek katra mēneša 3. piektdienā!

 

 

Pakalpojuma pieteikšana

Pieteikt pakalpojumu

Kontakti

SIA "Pilsētvides servisa" Klientu apkalpošanas daļa

Spilves iela 8B (2. stāvā), Rīga

E-pasts: klienti@pilsetvide.lv 

Tālruņi: +371 67461592 vai +371 28658000

Darba laiks:

P. 08.30 - 19.00

Ot. 08.30 -17.00

Tr. 08.30 -17.00

C. 08.30 -17.00

Pk. 08.30 -15.00

S., Sv. - brīvs

 

Sezonā no 1. maija līdz 1. oktobrim SIA "Pilsētvides serviss" reģionālie pārstāvji gaidīs Jūs katru 2. ceturtdienu Carnikavas komunālservisa telpās Stacijas ielā 7.