Informācija klientiem

Alūksnes novads

Alūksnes novads

Cienījamie Alūksnes novada iedzīvotāji!

 

2017. gada 12 .septembrī SIA „Pilsētvides serviss”, pamatojoties uz atklāta konkursa „Atkritumu apsaimniekošana Alūksnes novada teritorijā”, Id. Nr. ANP2017/11, ir noslēgusi līgumu ar Alūksnes novada pašvaldību par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novadā. 

Sākot ar 2021. gada 1. janvāri nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa Alūksnes novadā ir noteikta 18.91 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%), savukārt lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanas maksa ir noteikta 17.87 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%).

Saistošie noteikumi paredz, ka atkritumu radītājam ir pienākums iekļauties atkritumu apsaimniekošanas sistēmā un slēgt līgumu. Par saistošo noteikumu pārkāpumiem fiziskajām un juridiskajām personām ir paredzēta administratīvā atbildība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu.

Konteineram noteiktajās atkritumu izvešanas dienās no pl. 8:00-20:00 ir jābūt izstumtam specializētajam transportlīdzeklim pieejamā vietā. Atkritumu izvešana notiek arī svētku dienās un brīvdienās,  kā arī sarkanajos kalendāra datumos.

Ja ir nepieciešama papildus atkritumu izvešanas reizes, to iespējams pieteikt telefoniski un rakstiski, informējot klientu apkalpošanas speciālistus savlaicīgi, vismaz vienu darba dienu pirms paredzamā reisa, līdz plkst. 16:00. Pieteikumi atkritumu izvešanu dienās telefoniski un rakstiski vairs netiks pieņemti. Lūdzam klientus savlaicīgi mūs informēt par gaidāmajām izmaiņām!

Ja līgumslēdzējam nav nepieciešama atkritumu izvešana pēc grafika, tā ir obligāti jāatsaka, pretējā gadījumā maksa par pakalpojumu tiek iekasēta.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar Alūksnes reģiona iedzīvotājiem un arī turpmāk klientiem sniegsim nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti!

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai uzņēmuma mājaslapā www.pilsetvide.lv, sadaļā “Alūksnes novads” un pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv, kā arī vietējā laikrakstā “Alūksnes novada vēstis”.

 

Paldies par atsaucību!

 

Ar cieņu,

SIA “Pilsētvides serviss”

Priecāsimies, ja sniegsiet savu novērtējumu par mūsu darbu, vai ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai, aizpildot klientu apmierinātības anketu!

Aktualitātes novadā

Senākas ziņasJaunākas ziņas

Atkritumu izvešanas grafiks

Pilsēta/pagasts Izvešanas diena
Alūksnes pilsēta

Pirmdienās, trešdienās, piektdienās- iestādes, uzņēmumi, daudzdzīvokļu mājas

Ceturdienās- privātmājas

Jaunalūksne Katra mēneša 1. otrdiena

Ilzene

Zeltiņi

Katra mēneša 2. otrdiena

Jaunanna

Anna

Kalncempji

Katra mēneša 3. otrdiena

Mārkalne

Pededze

Liepna

Katra mēneša 4. otrdiena

Ziemeri

Veclaicene

Jaunlaicene

Katra mēneša 1. trešdiena

Alsviķi

Strautiņi

Katra mēneša 2. trešdiena

Kalnadruvas

Maliena

Mālupe

Katra mēneša 3. trešdiena

 

 

 

Pakalpojuma pieteikšana

 

 
Pieteikt pakalpojumu

Kontakti

SIA "Pilsētvides serviss" Alūksnes filiālē

Rūpniecības ielā 8F, Alūksne 

E-pasts: aluksne@pilsetvide.lv

Tālrunis: +371 26622989; +371 64382838. 

Darba laiks:

P. 08.00 - 18.00

Ot. 08.00 -17.00

Tr. 08.00 -17.00

C. 08.00 -17.00

Pk. 08.00 -16.00

S., Sv. - brīvs

Pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00-13.00

 

❗❗❗ Eko laukums Alūksnē strādā pēc iepriekšēja pieraksta (pierakstu lūgums veikt zvanot uz tālruni nr. 26622989❗❗❗