Informācija klientiem

Cesvaine

Cesvaine

Cienījamie, Cesvaines un Cesvaines pagasta iedzīvotāji!

 

2019. gada 25. oktobrī atklātā konkursa rezultātā starp Cesvaines novada pašvaldību un uzņēmumu SIA “Pilsētvides serviss” tika noslēgts līgums par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem Cesvaines un Cesvaines pagasta administratīvajā teritorijā. Saskaņā ar šo līgumu, uzņēmums turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus novada iedzīvotājiem nākamos 3 gadus.

Aicinām noslēgt līgumus, aizpildot sadzīves atkritumu izvešanas pieteikuma formu elektroniski šeit: Pakalpojuma pieteikšana.

Sākot ar 2022. gada 16. janvāri maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Cesvaines novadā ir noteikta 29.00 EUR/m(t.sk. PVN 21%) apmērā.

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu veido trīs komponentes – maksa par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā “Kaudzītes”, operatora noteiktā un pašvaldības apstiprinātā cena par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu un dabas resursu nodoklis (DRN). Gadījumā, ja pieaug vienas vai vairāku komponenšu cenas, atkritumu apsaimniekošanas maksa esošā līguma ietvaros var paaugstināties.

Iedzīvotājiem ir iespēja izvēlēties rēķina saņemšanas veidu – elektroniski vai drukātā veidā ar pasta pakalpojumu starpniecību. Rēķinu var saņemt arī klātienē Klientu apkalpošanas centrā – bez maksas, bet par pasta pakalpojumiem klientiem tiek piestādīta papildus samaksa pasta izdevumu apmērā – 2,20 (+ PVN).

Jaunais līgums ar pašvaldību paredz vienpadsmit šķiroto atkritumu punktu izveidi un uzturēšanu papīra un kartona, plastmasas un stikla (pudeles, burkas) iepakojumiem. Turklāt SIA “Pilsētvides serviss” bez maksas nodrošinās izveidotajos atkritumu dalītās savākšanas punktos atkritumu konteineru uzstādīšanu un apsaimniekošanu. Dalītie atkritumu savākšanas punkti turpmāk būs pieejami sekojošās vietās:

N.p.k.

Adrese

Dalīto atkritumu veidi

1

Cesvaine, dzelzceļa stacija

Papīrs, stikls, plastmasa

2

Cesvaine, A. Saulieša iela 2C

Papīrs, stikls, plastmasa

3

Cesvaine, Pils iela 1A

Papīrs, stikls, plastmasa

4

Cesvaine, Pils iela 8

Papīrs, stikls, plastmasa

5

Cesvaine, A. Saulieša 9

Papīrs, stikls, plastmasa

6

Cesvaine, Dārzu iela 4

Papīrs, stikls, plastmasa

7

Cesvaine, rotaļu laukums pie Rīgas ielas 7

Papīrs, stikls, plastmasa

8

Cesvaine, Celtnieku ielas laukums

Papīrs, stikls, plastmasa

9

Cesvaines pagasts, Kraukļu tautas nams

Papīrs, stikls, plastmasa

10

Cesvaine, Celtnieku iela 11

Papīrs, stikls, plastmasa

11

Cesvaine, Brīvības iela 3A

Papīrs, stikls, plastmasa

Atgādinām, ka, šķirojot atkritumus, jāatceras:

•           papīra un kartona konteinerā drīkst mest avīžpapīru, kartonu, rakstāmpapīru, grāmatas, izjauktas kartona vai papīra kastes.

Taču jāizvairās no tādu šķietami pašsaprotamu lietu nokļūšanas papīra konteinerā, kā kartons, kas ir slapjš, netīrs vai satur metāla skavas, piena, sulu, kefīra u.c. tetrapakas, glancētie žurnāli, kā arī izstrādājumi, kas satur foliju. Tāpat pārstrādei nav derīgas jebkāda veida un iz-mēra laminēta papīra loksnes un vienreizējie trauki.

•           polietilēna un PET konteinerā drīkst mest plastmasas dzērienu pudeles (saplacinātas), tīrus polietilēna maisiņus, plēves, kā arī metāla kārbas, bundžas un vāciņus.

Taču nedrīkst izmest šajā konteinerā eļļas pudeles, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, rotaļlietas, saimniecības preces, sadzīves priekšmetus un plastmasas lentas. Jāpiemin, ka pārstrādei neder arī biezās un krāsainās daudzslāņu PET pudeles, kuras parasti izmanto enerģi-jas dzērieniem – tās arī metamas pie sadzīves atkritumiem. 

•           stikla konteinerā var mest izskalotas stikla pudeles un burkas.

Bet nekādā gadījumā nedrīkst tajā izmest spoguļi un logu stiklu, spuldze, kā arī keramikas vai porcelāna traukus. Turklāt šķirošanas konteinerā, kas ir domāts plastmasas atkritumiem, drīkst mest visus plastmasas iepakojumus, uz kuriem ir norādīta reciklēšanas (Recycled) zīme. Tā izskatās, kā trīsstūris ar bultiņām pulksteņa rādītāja virzienā un nozīmē, ka attiecīgos iepakojumu var pārstrādāt otrreiz vai tas ir daļēji vai pilnīgi ražots no otrreizējām izejvielām. Tikai jāatceras, ka pirms plastmasas atkritumu izmešanas konteinerā, tos būtu vēlams izskalot, izžāvēt un saplacināt.

Privātmāju īpašniekiem ir iespēja izvēlēties 0.24 m3, 0.66 m3 vai 1.1 m3 tilpumu konteinerus.  Atkritumu apsaimniekošana tiek nodrošināta saskaņā ar grafiku, ievērojot saistošajos noteikumos norādīto minimālo izvešanas biežumu. Konteinera uzstādīšana tiek nodrošināta bez maksas. Atkritumu izvešana notiek arī svētku dienās un brīvdienās,  kā arī sarkanajos kalendāra datumos.

Konteineram noteiktajās atkritumu izvešanas dienās no pl. 8:00-20:00 ir jābūt izstumtam specializētajam transportlīdzeklim pieejamā vietā.

Ja ir nepieciešama papildus atkritumu izvešanas reizes, to iespējams pieteikt telefoniski un rakstiski, informējot klientu apkalpošanas speciālistus savlaicīgi, vismaz vienu darba dienu pirms paredzamā reisa, līdz plkst. 16:00. Pieteikumi atkritumu izvešanu dienās telefoniski un rakstiski vairs netiks pieņemti. Lūdzam klientus savlaicīgi mūs informēt par gaidāmajām izmaiņām!

Ja līgumslēdzējam nav nepieciešama atkritumu izvešana pēc grafika, tā ir obligāti jāatsaka, pretējā gadījumā maksa par pakalpojumu tiek iekasēta.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar iedzīvotājiem, turpinot nodrošināt saviem klientiem nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai uzņēmuma mājaslapā www.pilsetvide.lv, sadaļā “Cesvaine” un pašvaldības mājaslapā www.cesvaine.lv, kā arī vietējā laikrakstā “Cesvaines ziņas”.

 

Paldies par atsaucību!

 

Ar cieņu,

SIA “Pilsētvides serviss”

 

Priecāsimies, ja sniegsiet savu novērtējumu par mūsu darbu, vai ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai, aizpildot klientu apmierinātības anketu!

Aktualitātes novadā

Senākas ziņasJaunākas ziņas

Atkritumu izvešanas grafiks

Atkritumu izvešana Cesvainē un Cesvaines pagastā notiek katru trešdienu.

Pakalpojuma pieteikšana

Pieteikt pakalpojumu

Kontakti

SIA "Pilsētvides serviss" Gulbenes filiālē


Cesvaines un Cesvaines pagasta iedzīvotājus, vienu reizi mēnesī noteiktos datumos klātienē pieņemam Cesvaines Kultūras namā (iepriekšējā domes administrācijas ēkā):

  • 2021. gada 10. martā 9.00-13.00
  • 2021. gada 14. aprīlī 9.00-13.00
  • 2021. gada 12. maijā 9.00-13.00
  • 2021. gada 9. jūnijā 9.00-13.00

Brīvības ielā 87C, Gulbene

E-pasts: gulbene@pilsetvide.lv, cesvaine@pilsetvide.lv

Tālrunis: +371 25749599; +371 64495050

Darba laiks:

P. 08.00 - 17.00

Ot. 08.00 -17.00

Tr. 08.00 -17.00

C. 08.00 -17.00

Pk. 08.00 -16.00

S., Sv. - brīvs

Pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00-13.00