Informācija klientiem

Ērgļi

Ērgļi

Cienījamie, Ērgļu, Jumurdas un Sausnējas pagastu iedzīvotāji!

 

2019. gada 2. oktobrī atklātā konkursa rezultātā starp Ērgļu novada pašvaldību un uzņēmumu SIA “Pilsētvides serviss” tika noslēgts līgums par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem Ērgļu, Jumurdas un Sausnējas pagastu administratīvajā teritorijā. Saskaņā ar šo līgumu, uzņēmums turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus šo pagastu iedzīvotājiem nākamos 5 gadus.

Iedzīvotāji līgumu var noslēgt aizpildot sadzīves atkritumu izvešanas pieteikuma formu elektroniski šiet: Pakalpojuma pieteikšana.

Sākot ar 2022. gada 1. janvāri maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ērgļu, Jumurdas un Sausnējas pagastos ir noteikta 26.16 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%) apmērā.

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu veido trīs komponentes – maksa par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā “Dziļā vāda”, operatora noteiktā un pašvaldības apstiprinātā cena par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu un dabas resursu nodoklis (DRN). Gadījumā, ja pieaug vienas vai vairāku komponenšu cenas, atkritumu apsaimniekošanas maksa esošā līguma ietvaros var paaugstināties.

Iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja izvēlēties rēķina saņemšanas veidu – elektroniski vai drukātā veidā ar pasta pakalpojumu starpniecību. Par rēķina piegādi ar pasta pakalpojumu starpniecību klientiem tiks piestādīta papildus samaksa – 2,20 EUR + (PVN).

Jaunais līgums ar pašvaldību paredz šķiroto atkritumu punktu uzturēšanu papīra un kartona, plastmasas un stikla (pudeles, burkas) iepakojumiem. Turklāt SIA “Pilsētvides serviss” bez maksas nodrošinās izveidotajos atkritumu dalītās savākšanas punktos atkritumu konteineru uzstādīšanu un apsaimniekošanu.

Nr.p.k.

Adrese

1.

Mehanizatoru iela 1, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads

2.

J. Grota iela 7, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads

3.

Rīgas iela 18, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads

4.

Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads

5.

Oškalna iela 12C, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads

6.

Ezera iela 2, Jumurda, Jumurdas pagasts, Madonas novads

7.

“Ozoli”, Sidrabiņi, Sausnējas pagasts, Madonas novads

 
Atgādinām, ka, šķirojot atkritumus, jāatceras:
•        papīra un kartona konteinerā drīkst mest avīžpapīru, kartonu, rakstāmpapīru, grāmatas, izjauktas kartona vai papīra kastes.Atgādinām, ka šķirojot atkritumus, jāatceras, ka:

Taču jāizvairās no tādu šķietami pašsaprotamu lietu nokļūšanas papīra konteinerā, kā kartons, kas ir slapjš, netīrs vai satur metāla skavas, piena, sulu, kefīra u.c. tetrapakas, glancētie žurnāli, kā arī izstrādājumi, kas satur foliju. Tāpat pārstrādei nav derīgas jebkāda veida un izmēra laminēta papīra loksnes un vienreizējie trauki.

•        polietilēna un PET konteinerā drīkst mest plastmasas dzērienu pudeles (saplacinātas), tīrus polietilēna maisiņus, plēves, kā arī metāla kārbas, bundžas un vāciņus.
Taču nedrīkst izmest šajā konteinerā eļļas pudeles, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, rotaļlietas, saimniecības preces, sadzīves priekšmetus un plastmasas lentas. Jāpiemin, ka pārstrādei neder arī biezās un krāsainās daudzslāņu PET pudeles, kuras parasti izmanto enerģijas dzērieniem – tās arī metamas pie sadzīves atkritumiem. 

•        stikla konteinerā var mest izskalotas stikla pudeles un burkas.
Bet nekādā gadījumā nedrīkst tajā izmest spoguļi un logu stiklu, spuldze, kā arī keramikas vai porcelāna traukus. Turklāt šķirošanas konteinerā, kas ir domāts plastmasas atkritumiem, drīkst mest visus plastmasas iepakojumus, uz kuriem ir norādīta reciklēšanas (Recycled) zīme. Tā izskatās, kā trīsstūris ar bultiņām pulksteņa rādītāja virzienā un nozīmē, ka attiecīgos iepakojumu var pārstrādāt otrreiz vai tas ir daļēji vai pilnīgi ražots no otrreizējām izejvielām. Tikai jāatceras, ka pirms plastmasas atkritumu izmešanas konteinerā, tos būtu vēlams izskalot, izžāvēt un saplacināt.

 

Privātmāju īpašniekiem ir iespēja izvēlēties 0.12 m3, 0.24 m3, vai 1.1 m3 tilpumu konteinerus, kā arī trafarētos atkritumu maisus 0.12 m3.  Atkritumu apsaimniekošana tiek nodrošināta saskaņā ar grafiku, ievērojot saistošajos noteikumos norādīto minimālo izvešanas biežumu. Konteinera uzstādīšana tiek nodrošināta bez maksas. Atkritumu izvešana notiek arī svētku dienās un brīvdienās,  kā arī sarkanajos kalendāra datumos.

Konteineram noteiktajās atkritumu izvešanas dienās no pl. 8:00-20:00 ir jābūt izstumtam specializētajam transportlīdzeklim pieejamā vietā.

Ja ir nepieciešama papildus atkritumu izvešanas reizes, to iespējams pieteikt telefoniski un rakstiski, informējot klientu apkalpošanas speciālistus savlaicīgi, vismaz vienu darba dienu pirms paredzamā reisa, līdz plkst. 16:00. Pieteikumi atkritumu izvešanu dienās telefoniski un rakstiski vairs netiks pieņemti. Lūdzam klientus savlaicīgi mūs informēt par gaidāmajām izmaiņām!

Ja līgumslēdzējam nav nepieciešama atkritumu izvešana pēc grafika, tā ir obligāti jāatsaka, pretējā gadījumā maksa par pakalpojumu tiek iekasēta.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar iedzīvotājiem, nodrošinot saviem klientiem nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai uzņēmuma mājaslapas www.pilsetvide.lv sadaļā “Ērgļi”.

 

Paldies par atsaucību!

 

Ar cieņu,

SIA “Pilsētvides serviss”

Priecāsimies, ja sniegsiet savu novērtējumu par mūsu darbu vai ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai, aizpildot klientu apmierinātības anketu!

Aktualitātes novadā

Senākas ziņasJaunākas ziņas

Atkritumu izvešanas grafiks

Svētdienās

 

Pakalpojuma pieteikšana

Pieteikt pakalpojumu

Kontakti

SIA "Pilsētvides serviss" Gulbenes filiālē

Brīvības ielā 87C, Gulbene

E-pasts: gulbene@pilsetvide.lv

Tālrunis: +371 25749599; +371 64495050

Darba laiks:

P. 08.00 - 17.00

Ot. 08.00 -17.00

Tr. 08.00 -17.00

C. 08.00 -17.00

Pk. 08.00 -16.00

S., Sv. - brīvs

Pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00-13.00