Informācija klientiem

Rīga

Rīga

Cienījamie Rīgas iedzīvotāji,

 

Informējam, ka līdz ar līguma stāšanos spēkā 2020. gada 20. maijā, Pilsētvides serviss SIA un Lautus SIA apvienība LAUTUS VIDE PS ir uzsākuši atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu Rīgas Zemgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā. LAUTUS VIDE PS ir izveidota kopīga mērķa – tīrākas galvaspilsētas – īstenošanai Rīgas teritorijā. Abu uzņēmumu ilggadējā pieredze nozarē, strādājot dažādos Latvijas reģionos, garantē individuālu pieeju katram klientam, sniegto pakalpojumu kvalitāti un drošības sajūtu.

 

Līdz ar jauna līguma noslēgšanu, klientam mainās arī atkritumu izvešanas kārtība – izvešanas diena, laiks u.tml. Informāciju par to tiek nosūtīta klienta pieteikumā norādītā saziņas veidā elektroniski vai pa pastu. Pieteiktie, jaunie konteineri tiek piegādāti rindas kārtībā un pēc to uzstādīšanas klientam tiek sagatavots atkritumu izvešanas grafiks.

 

Vairāk informācijas par uzņēmumu LAUTUS VIDE PS var atrast:

https://lautusvide.lv/lv/

rakstot uz info@lautusvide.lv,

zvanot uz tālruni nr. +371 60000011.

Aktualitātes novadā

Senākas ziņasJaunākas ziņas

Atkritumu izvešanas grafiks

Sadzīves atkritumu izvešana notiek, balstoties uz individuālu grafiku, par kuru vienojamies ar katru klientu atsevišķi. Grafiks tiek pievienots līgumam.

Pakalpojuma pieteikšana

Pieteikt pakalpojumu

Kontakti

SIA "Pilsētvides serviss" 

"Gurnicas", Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts: info@pilsetvide.lv