Aktualitātes

Atkritumu apsaimniekošanas sakārtošana mazdārziņos

 

Alūksnes novada pašvaldība un Pilsētvides Serviss SIA ir vienojušies par atkritumu apsaimniekošanas sakārtošanu mazdārziņos “Kalnadruvas”, “Pullans” un “Sīļi”.

Lai šo teritoriju iedzīvotājiem, zemes lietotājiem un dārziņu apsaimniekotājiem nebūtu jāplāno atkritumu izvešana ārpus teritorijas vai to dedzināšana uz vietas, aicinām slēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumus. Tā uzlabojot gaisa kvalitāti un apkārtējās vides tīrību.

Atkritumu apsaimniekošanas līgumu iespējams noslēgt Pilsētvides Serviss SIA Klientu apkalpošanas centrā Rūpniecības ielā 8F, Alūksnē (tālr. nr. 26622989, 64382838; darba laiks darba dienās no pl.8.00-17.00, pārtraukums no pl.12.00-13.00).

Noslēdzot līgumu, iedzīvotājiem turpat būs iespēja iegādāties īpaši marķētus maisus ar Pilsētvides Serviss SIA logo. Tos, pēc piepildīšanas un novietošanas atvēlētajā laukumā mazdārziņu teritorijā, katru ceturtdienu izvedīs Pilsētvides Serviss SIA atkritumu savākšanas auto. Maisa cena 2.25 EUR / gab. (t.sk. PVN), tā tilpums - 100 l, maksimālā celtspēja – 20 kg, minimālais viena pirkuma apjoms – 3 maisi.

Plānotās atkritumu maisu savākšanas vietas mazdārziņos: Kalnadruvu iela, Mežkalna iela, Ievu iela, Dzeņu iela 2, Pleskavas iela 4, vieta pie Pullans 59/Pullans50. Atkritumu savākšanas vietas jau ir izveidotas un tur uzstādītas informatīvās zīmes.

!!! Lūgums atvēlētajā teritorijā novietot tikai marķētos Pilsētvides Serviss SIA maisus. Pretējā gadījumā būsim spiesti lūgt pašvaldības policijas palīdzību neapzinīgo atkritumu radītāju uzraudzībai un sodīšanai.