Aktualitātes

Atjaunojam un uzlabojam atkritumu izvešanas autoparku

Esam investējuši līdzekļus uzņēmuma attīstībā un iegādājas jaunu, augstākajiem Eiropas standartiem atbilstošu atkritumu savākšanas automašīnu. Tā ļaus vēl vairāk uzlabot pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un ātrumu.

Jaunais specializētais atkritumu savākšanas transports ir ierastajās, uzņēmumam raksturīgajās krāsās un papildināts ar Pilsētvides Serviss SIA logo, kas iedzīvotājiem ļauj to viegli atpazīt. Atkritumu izvešanas brigādes jau ir uzsākušas maršrutu apkalpošanu ar jauno automašīnu, nodrošinot sadzīves atkritumu izvešanu.

Jaunā autotransporta priekšrocības ir samazināts kaitējums apkārtējai videi. Pateicoties modernajam dzinējam, tiek samazināts kaitīgo izmešu daudzums un degvielas patēriņš, turklāt tā rada mazāk trokšņu, kas uzlabos dzīves kvalitāti tiem iedzīvotājiem, kuri tika apkalpoti agrās rīta stundās.

Uzņēmums Pilsētvides Serviss SIA ik gadu iegādājas vismaz vienu jaunu specializēto auto, tā regulāri atjaunojot atkritumu izvešanas transportlīdzekļu parku. Jaunā mašīna, ar kuru turpmāk tiks izvesti cietie sadzīves atkritumi, ir jaunākā savas paaudzes pārstāve.