Uzņēmuma attīstība

Uzņēmuma attīstība

Pirmsākumi – NELSEN

Mūsu attīstība sākās pirms vairāk nekā 25 gadiem, kad 1995. gadā tika nodibināta atkritumu apsaimniekošanas firma SIA "Nehlsen-Rīga-Atkritumu saimniecība". Kvalitatīvā un profesionālā darba un komandas degsmes dēļ uzņēmums strauji attīstījās un jau drīz kļuva par būtisku Rīgas pilsētas atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēju. 2006. gadā uzņēmums kļuva pazīstams ar nosaukumu SIA "Nelsens". Attīstība turpinājās – pilnveidojot un paplašinot uzņēmuma specializēto auto parku, profesionālu darbinieku komandu, atkritumu konteineru klāstu, kā arī attīstot pakalpojumus dažādos Latvijas reģionos. Sekojot tendencēm, kas atkritumu nozarē valda pasaulē, uzņēmums sāka atkritumu šķirošanu.

Starptautiskā pieredze – VEOLIA

Uzņēmuma attīstību novērtēja viens no nozares starptautiskajiem līderiem – Francijas vides uzņēmums "Veolia". 2008. gadā "Veolia" kļuva par "Nelsens" industriālo investoru, iegādājoties uzņēmuma kontrolpaketi un apvienojot "Nelsen" ar savā īpašumā esošo SIA "Cleanaway". Jau pēc neilga laika uzņēmums kļuva pazīstams ar jauno nosaukumu "Veolia vides serviss". Šajā attīstības posmā uzņēmuma komanda guva nenovērtējumu starptautisku pieredzi. Uzņēmums jau bija izaudzis līdz vairāk nekā 150 darbinieku komandai, nodrošinot atkritumu savākšanu un vides pakalpojumus Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un Balvos.

Latvijas zīmols – VIDES PAKALPOJUMU GRUPA

2011. gadā koncerns "Veolia Environment" paziņoja, ka plāno pārdot daļu savu aktīvu dažādos pasaules reģionos, lai uzlabotu koncerna finanšu situāciju un samazinātu kredītsaistības. Šis lēmums skāra arī Latviju, taču deva iespēju vietējiem biznesa līderiem iegādāties šo uzņēmumu, izveidojot Latvijas zīmolu "Vides pakalpojumu grupa".

Reorganizācija – PILSĒTVIDES SERVISS

2015. gada nogalē noslēdzās SIA "Vides pakalpojumu grupa" reorganizācija, kuras rezultātā uzņēmums tika pārdēvēts par PILSĒTVIDES SERVISS. Uzņēmuma Rīgas birojā un reģionālajās pārstāvniecībās strādāja 85 darbinieki. "Pilsētvides serviss" nodrošina sadzīves atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu, piemērotu atkritumu konteineru tirdzniecību, kā arī atkritumu šķirošanas iespējas.

Mēs esam spēcīgi reģionālie pakalpojumu sniedzēji, mūsu mērķis ir pilnveidot un attīstīt šo nozari! Gaidīsim Jūs mūsu klientu lokā!